Vivo S60 Vitality
Vivo S60 Vitality teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Vivo |
| Model | S60 Vitality |
| Model takma adı | V2572A (Global) |
| Durum | Söylenti |
Tasarım
| Yükseklik | 157.5 mm (6.20 inç) |
| Genişlik | 74.3 mm (2.93 inç) |
| Kalınlık | 7.9 mm (0.31 inç) |
| Ağırlık | 199 g (7.02 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Cam Çerçeve: Alüminyum Ön: Cam |
| Renkler | Gri, Yeşil, Beyaz |
| Dayanıklılık | Toza ve suya dayanıklı (yüksek basınçlı su jetlerine dayanır; 1,5 m'ye kadar 30 dakika boyunca suya daldırılabilir) |
| Dayanıklılık sertifikaları | IP68, IP69 |
Ekran
| Ekran türü | AMOLED |
| Ekran boyutu | 6.59 inç |
| Çözünürlük | 1260 × 2750 piksel |
| Yenileme hızı | 120 Hz |
| En-boy oranı | 19.5:9 |
| Piksel yoğunluğu | 459 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 90.7% |
| Maksimum parlaklık | 5000 cd/m² |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | 1 milyar renk Kapasitif dokunmatik ekran HDR Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| RAM | 8GB, 12GB |
| Depolama | 128GB, 256GB, 512GB |
| Depolama tipi | UFS 4.1 |
| Varyantlar | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 16 (Baklava) |
| Kullanıcı arayüzü | OriginOS 6 |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Çift kamera | 50 MP, ƒ/1.9, 23 mm ( Geniş açı ), 1.0 μm, 1/1.56" Sensör boyutu Optik görüntü sabitleme (OIS) PDAF 8 MP, ƒ/2.2, 15 mm, 115° ( Ultra geniş açı ) |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Halka LED flaş |
| Özellikler | Renk spektrum sensörü Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Panorama |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
| Video özellikleri | Gyro-EIS |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 50 MP, ƒ/2.0, 21 mm ( Geniş açı ), 0.64 μm, 1/2.76" Sensör boyutu Otomatik odaklama (AF) |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps 2160p @ 30 fps |
Batarya
| Tür | Si/C Li-Ion |
| Kapasite | 7200 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 90 W |
| Özellikler | Ters kablolu şarj |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 2100 / 800 MHz |
| 4G bantları | LTE: b3 (1800), b41 (2500 MHz) |
| 5G bantları | 5G: n1 (2100), n2 (1900 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band |
| Bluetooth | Evet, v5.4 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | BDS (B1I & B1C), GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC desteği | Evet |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Hayır |
| Ses türü | Stereo hoparlörler |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula Ekran altı optik parmak izi sensörü Yakınlık sensörü |
| Özel özellikler | USB Power Delivery |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Vivo S60 Vitality görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Vivo S60 Vitality mağazalarda var mı?
Hayır, Vivo S60 Vitality henüz piyasaya çıkmadığı için resmi mağazalarda satılmıyor.
-
Vivo S60 Vitality ağırlığı nedir?
Vivo S60 Vitality yaklaşık 199 gram ağırlığındadır.
-
Vivo S60 Vitality ekran boyutu nedir?
Vivo S60 Vitality ekranı 6.59 inç ölçüsündedir.
-
Vivo S60 Vitality 5G ağlarını destekliyor mu?
Evet, Vivo S60 Vitality n1, n2 bantlarında 5G ağ desteği sunuyor.
-
Vivo S60 Vitality kaç kameraya sahip?
Vivo S60 Vitality, arkada Çift kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.