ZTE nubia X 5G
ZTE nubia X 5G teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | ZTE |
| Model | nubia X 5G |
| Durum | İptal edildi |
Tasarım
| Kasa malzemeleri | Arka: Cam Çerçeve: Alüminyum Ön: Gorilla Cam 3 |
| Renkler | Siyah |
Ekran
| Ekran türü | IPS LCD |
| Ekran boyutu | 6.26 inç |
| Çözünürlük | 1080 × 2280 piksel |
| En-boy oranı | 19:9 |
| Piksel yoğunluğu | 403 ppi |
| Ekran koruması | Corning Gorilla Glass 3 camı |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 855 |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 7 nm |
| CPU frekansı | 2.84 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | 1x 2.84 GHz – Cortex-A76 3x 2.42 GHz – Cortex-A76 4x 1.8 GHz – Cortex-A55 |
| Bellek tipi | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 640 |
| RAM | 6GB, 8GB |
| Depolama | 64GB, 128GB, 256GB, 512GB |
| Varyantlar | 64GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 512GB 8GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 9.0 (Pie) |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Çift kamera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Çift LED çift tonlu flaş |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Çift kamera | 16 MP, ƒ/1.8 PDAF 24 MP, ƒ/1.7 PDAF |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Çift LED çift tonlu flaş |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
Batarya
| Tür | Li-Poly |
| Kapasite | 3800 mAh |
| Çıkarılabilirlik | Çıkarılamaz |
| Kablolu şarj hızı | 18 W |
| Hızlı şarj desteği | Evet |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G (2+ Gbps DL), LTE (6CA) Cat18 1200/150 Mbps, HSPA 42.2/5.76 Mbps |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b20 (800), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/b/g/n/ac |
| Wi-Fi özellikleri | DLNA, Dual-band, Mobil Erişim Noktası, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Evet, v5.0 |
| USB portları | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | GPS, BDS, GLONASS |
| NFC desteği | Hayır |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Hayır |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula / Manyetometre Parmak izi sensörü Jiroskop Yakınlık sensörü |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
ZTE nubia X 5G görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
ZTE nubia X 5G mağazalarda var mı?
Hayır, ZTE nubia X 5G iptal edildiği için mağazalarda bulunmuyor.
-
ZTE nubia X 5G ekran boyutu nedir?
ZTE nubia X 5G ekranı 6.26 inç ölçüsündedir.
-
ZTE nubia X 5G kaç kameraya sahip?
ZTE nubia X 5G, arkada Çift kamera ve önde Çift kamera bulunuyor.