Yezz Art 2 Pro
Yezz Art 2 Pro teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Yezz |
| Model | Art 2 Pro |
| Duyuruldu | Perşembe, 01 Temmuz 2021 |
| Piyasaya sürüldü | Perşembe, 01 Temmuz 2021 |
| Durum | Üretimden kalktı |
| Fiyatlar | €120 |
Tasarım
| Yükseklik | 164.2 mm (6.46 inç) |
| Genişlik | 76.3 mm (3.00 inç) |
| Kalınlık | 8.8 mm (0.35 inç) |
| Ağırlık | 188 g (6.63 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Alüminyum Çerçeve: Alüminyum Ön: Cam |
| Renkler | Arktik Mavi Renk, Graphite Black Color |
Ekran
| Ekran türü | IPS LCD |
| Ekran boyutu | 6.53 inç |
| Çözünürlük | 720 × 1600 piksel |
| En-boy oranı | 20:9 |
| Piksel yoğunluğu | 269 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 82.2% |
| Ekran koruması | Asahi Glass |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | Unisoc SC9863A |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 28 nm |
| CPU frekansı | 1.6 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | Cortex-A55 |
| Bellek tipi | LPDDR4X |
| GPU | IMG PowerVR GE8322 |
| RAM | 3GB, 4GB |
| Depolama | 64GB, 128GB |
| Varyantlar | 64GB 3GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Harici depolama | Evet |
| Kart yuvaları | microSDXC |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Üçlü kamera | 16 MP, ƒ/2.0, 1/2.8" Sensör boyutu Otomatik flaş 2 MP 2 MP |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | LED flaş |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 13 MP, ƒ/2.0 |
Batarya
| Tür | Li-Ion |
| Kapasite | 5000 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 10 W |
| Hızlı şarj desteği | Hayır |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | LTE Cat4 150/50 Mbps, HSPA 21.1/5.76 Mbps |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1900 MHz |
| 4G bantları | LTE: b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b7 (2600), b12 (700), b17 (700), b28 (700 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 4 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/b/g/n |
| Wi-Fi özellikleri | Mobil Erişim Noktası |
| Bluetooth | Evet, v4.2 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | GPS |
| NFC desteği | Hayır |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Evet |
| FM radyo | Evet |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Parmak izi sensörü Jiroskop Yakınlık sensörü |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Yezz Art 2 Pro görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Yezz Art 2 Pro fiyatı nedir?
Yezz Art 2 Pro fiyatı €120, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Yezz Art 2 Pro çıkış tarihi nedir?
Yezz Art 2 Pro, Perşembe, 01 Temmuz 2021 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Yezz Art 2 Pro mağazalarda var mı?
Hayır, Yezz Art 2 Pro üretimden kalktığı için resmi mağazalarda yok. Yine de satıcılarda bulabilirsiniz.
-
Yezz Art 2 Pro ağırlığı nedir?
Yezz Art 2 Pro yaklaşık 188 gram ağırlığındadır.
-
Yezz Art 2 Pro ekran boyutu nedir?
Yezz Art 2 Pro ekranı 6.53 inç ölçüsündedir.
-
Yezz Art 2 Pro 5G ağlarını destekliyor mu?
Hayır, Yezz Art 2 Pro 5G ağlarını desteklemiyor.
-
Yezz Art 2 Pro kaç kameraya sahip?
Yezz Art 2 Pro, arkada Üçlü kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.