Xiaomi Redmi Pad 2 9.7
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Xiaomi |
| Model | Redmi Pad 2 9.7 |
| Duyuruldu | Çarşamba, 01 Nisan 2026 |
| Piyasaya sürüldü | Çarşamba, 01 Nisan 2026 |
| Durum | Satışta |
| Fiyatlar | €160 |
Tasarım
| Yükseklik | 226.5 mm (8.92 inç) |
| Genişlik | 148 mm (5.83 inç) |
| Kalınlık | 7.4 mm (0.29 inç) |
| Ağırlık | 406 g (14.32 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Alüminyum Çerçeve: Alüminyum Ön: Cam |
| Renkler | Gri, Gümüş |
| Dayanıklılık | Toza ve sıçramalara dayanıklı |
Ekran
| Ekran türü | IPS LCD |
| Ekran boyutu | 9.7 inç |
| Çözünürlük | 1280 × 2560 piksel |
| Yenileme hızı | 120 Hz |
| Piksel yoğunluğu | 268 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 87.9% |
| Maksimum parlaklık | 600 cd/m² |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Hayır |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 6s 4G Gen 2 |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU frekansı | 2900 MHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | 4x 2.9 GHz – Cortex-A73 4x 1.9 GHz – Cortex-A53 |
| GPU | Qualcomm Adreno |
| RAM | 4GB |
| Depolama | 64GB, 128GB |
| Depolama tipi | UFS 2.2 |
| Varyantlar | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM |
| Harici depolama | Evet |
| Kart yuvaları | microSDXC |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 16 (Baklava) |
| Kullanıcı arayüzü | HyperOS 3 |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 8 MP, ƒ/2.0 ( Geniş açı ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensör boyutu |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | LED flaş |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Geniş açı ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensör boyutu |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps 720p @ 30 fps |
Batarya
| Tür | Li-Poly |
| Kapasite | 7600 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 18 W |
Ağ
| Hücresel bağlantı | Hayır |
| Veri hızı | HSPA |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band |
| Bluetooth | Evet, v5.0 |
| USB portları | USB Type-C |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Hayır |
| NFC desteği | Hayır |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Evet |
| Ses türü | Yüksek çözünürlüklü ses, Stereo hoparlörler |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 fiyatı nedir?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 fiyatı €160, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 çıkış tarihi nedir?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7, Çarşamba, 01 Nisan 2026 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 mağazalarda var mı?
Evet, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 hâlâ üretimde olduğu için mağazalarda satılıyor.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ağırlığı nedir?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 yaklaşık 406 gram ağırlığındadır.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ekran boyutu nedir?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 ekranı 9.7 inç ölçüsündedir.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 5G ağlarını destekliyor mu?
Hayır, Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 5G ağlarını desteklemiyor.
-
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7 kaç kameraya sahip?
Xiaomi Redmi Pad 2 9.7, arkada Tek kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.