Xiaomi 11T
Xiaomi 11T teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Xiaomi |
| Model | 11T |
| Model takma adı | 21081111RG (Global) |
| Duyuruldu | Çarşamba, 15 Eylül 2021 |
| Piyasaya sürüldü | Salı, 05 Ekim 2021 |
| Durum | Satışta |
| Fiyatlar | €137.46 £259.99 |
Tasarım
| Yükseklik | 164.1 mm (6.46 inç) |
| Genişlik | 76.9 mm (3.03 inç) |
| Kalınlık | 8.8 mm (0.35 inç) |
| Ağırlık | 203 g (7.16 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Cam Çerçeve: Alüminyum Ön: Gorilla Victus Cam |
| Renkler | gök mavisi, göktaşı gri, Ay Işığı Beyaz |
| Dayanıklılık | Toza dayanıklı Suya dayanıklı (su sıçramalarına karşı) |
| Dayanıklılık sertifikaları | IP53 |
Ekran
| Ekran türü | AMOLED |
| Ekran boyutu | 6.67 inç |
| Çözünürlük | 1080 × 2400 piksel |
| Yenileme hızı | 120 Hz |
| En-boy oranı | 20:9 |
| Piksel yoğunluğu | 395 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 85.1% |
| Maksimum parlaklık | 1000 cd/m² |
| Ekran koruması | Corning Gorilla Glass Victus camı |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran HDR10+ Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | MediaTek Dimensity 1200 |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 6 nm |
| CPU frekansı | 3.0 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | 1x 3.0 GHz – Cortex-A78 3x 2.6 GHz – Cortex-A78 4x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Bellek tipi | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G77 MC9 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 128GB, 256GB |
| Depolama tipi | UFS 3.1 |
| Varyantlar | 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 11 (Red Velvet Cake), Yükseltilebilir sürüm Android 13 (Tiramisu) |
| Kullanıcı arayüzü | MIUI 14 |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Üçlü kamera | 108 MP, ƒ/1.8, 26 mm ( Geniş açı ), 0.7 μm, 1/1.52" Sensör boyutu 8 MP, ƒ/2.2, 120° ( Ultra geniş açı ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensör boyutu 5 MP, ƒ/2.4, 50 mm, 1.12 μm, 1/5.0" Sensör boyutu Otomatik odaklama (AF) |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Çift LED çift tonlu flaş |
| Özellikler | Sürekli otomatik odaklama Dijital görüntü sabitleme Dijital zoom Pozlama telafisi Yüz tanıma Yüzle kilit açma Coğrafi etiketleme Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ISO ayarları Gece modu Panorama Faz Algılama Otomatik Odaklama (PDAF) Sahne modu Zamanlayıcı Odaklamak için dokunun Beyaz dengesi ayarları |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30/60/120 fps |
| Video özellikleri | Gyro-EIS |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 16 MP, ƒ/2.5 ( Geniş açı ), 1.0 μm, 1/3.06" Sensör boyutu |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps |
Batarya
| Tür | Li-Poly |
| Kapasite | 5000 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 67 W |
| Hızlı şarj desteği | Evet |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b13 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bantları | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n20 (800), n28 (700), n38 (2600), n40 (2300), n41 (2500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 6 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac/ax |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band, Mobil Erişim Noktası, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Evet, v5.2 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS (L1 & L5) |
| NFC desteği | Evet |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Hayır |
| Ses türü | Stereo hoparlörler |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula / Manyetometre Parmak izi sensörü Jiroskop Yakınlık sensörü |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Xiaomi 11T incelemeleri
Video incelemeleri
Xiaomi 11T görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Xiaomi 11T fiyatı nedir?
Xiaomi 11T fiyatı €137.46, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Xiaomi 11T çıkış tarihi nedir?
Xiaomi 11T, Salı, 05 Ekim 2021 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Xiaomi 11T mağazalarda var mı?
Evet, Xiaomi 11T hâlâ üretimde olduğu için mağazalarda satılıyor.
-
Xiaomi 11T ağırlığı nedir?
Xiaomi 11T yaklaşık 203 gram ağırlığındadır.
-
Xiaomi 11T ekran boyutu nedir?
Xiaomi 11T ekranı 6.67 inç ölçüsündedir.
-
Xiaomi 11T 5G ağlarını destekliyor mu?
Evet, Xiaomi 11T n1, n3, n5, n7, n8, n20, n28, n38, n40, n41, n66, n77, n78 bantlarında 5G ağ desteği sunuyor.
-
Xiaomi 11T kaç kameraya sahip?
Xiaomi 11T, arkada Üçlü kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.