Vivo Y37
Vivo Y37 teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Vivo |
| Model | Y37 |
| Model takma adı | V2357A (Global) V2357EA (Global) V2407 (Global) |
| Duyuruldu | Pazartesi, 15 Temmuz 2024 |
| Piyasaya sürüldü | Perşembe, 01 Ağustos 2024 |
| Durum | Satışta |
| Fiyatlar | €150 |
Tasarım
| Yükseklik | 163.6 mm (6.44 inç) |
| Genişlik | 75.6 mm (2.98 inç) |
| Kalınlık | 8.4 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık | 185 g (6.53 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Plastik Çerçeve: Plastik Ön: Cam |
| Renkler | Siyah, Mavi, Yeşil, Mor, Kırmızı |
| Dayanıklılık | Toza dayanıklı Suya dayanıklı (su sıçramalarına karşı) |
| Dayanıklılık sertifikaları | IP54 |
Ekran
| Ekran türü | IPS LCD |
| Ekran boyutu | 6.56 inç |
| Çözünürlük | 720 × 1612 piksel |
| Yenileme hızı | 90 Hz |
| En-boy oranı | 20:9 |
| Piksel yoğunluğu | 269 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 83.6% |
| Maksimum parlaklık | 840 cd/m² |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | MediaTek Dimensity 6300 |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 6 nm |
| CPU frekansı | 2.4 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | 2x 2.4 GHz – Cortex-A76 6x 2.0 GHz – Cortex-A55 |
| Bellek tipi | LPDDR4X |
| GPU | ARM Mali-G57 MC2 |
| RAM | 4GB, 6GB, 8GB, 12GB |
| Depolama | 64GB, 128GB, 256GB |
| Depolama tipi | eMMC 5.1 |
| Varyantlar | 64GB 4GB RAM 128GB 4GB RAM 128GB 6GB RAM 128GB 8GB RAM 256GB 8GB RAM 256GB 12GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 14 (Upside Down Cake) |
| Kullanıcı arayüzü | Funtouch OS 14 (Uluslararası), OriginOS 4 (Çin) |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Çift kamera | 13 MP, ƒ/2.2, 25 mm ( Geniş açı ), 1.12 μm Otomatik odaklama (AF) 0.08 MP ( Yardımcı lens ) |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | LED flaş |
| Özellikler | Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 5 MP, ƒ/2.2 ( Geniş açı ), 1.12 μm, 1/5.0" Sensör boyutu |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps |
Batarya
| Tür | Li-Ion |
| Kapasite | 5000 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 15 W |
| Özellikler | Ters kablolu şarj |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 2100 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b3 (1800), b5 (850), b8 (900), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500 MHz) |
| 5G bantları | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n5 (850), n8 (900), n28 (700), n40 (2300), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band |
| Bluetooth | Evet, v5.4 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | BDS, GALILEO, GLONASS, GPS, QZSS |
| NFC desteği | Hayır |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Evet |
| FM radyo | Evet |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula Yakınlık sensörü Yan parmak izi sensörü |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Vivo Y37 görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Vivo Y37 fiyatı nedir?
Vivo Y37 fiyatı €150, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Vivo Y37 çıkış tarihi nedir?
Vivo Y37, Perşembe, 01 Ağustos 2024 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Vivo Y37 mağazalarda var mı?
Evet, Vivo Y37 hâlâ üretimde olduğu için mağazalarda satılıyor.
-
Vivo Y37 ağırlığı nedir?
Vivo Y37 yaklaşık 185 gram ağırlığındadır.
-
Vivo Y37 ekran boyutu nedir?
Vivo Y37 ekranı 6.56 inç ölçüsündedir.
-
Vivo Y37 5G ağlarını destekliyor mu?
Evet, Vivo Y37 n1, n3, n5, n8, n28, n40, n41, n77, n78 bantlarında 5G ağ desteği sunuyor.
-
Vivo Y37 kaç kameraya sahip?
Vivo Y37, arkada Çift kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.