Vivo X51 5G
Vivo X51 5G teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Vivo |
| Model | X51 5G |
| Model takma adı | XE710 (Global) |
| Duyuruldu | Cuma, 23 Ekim 2020 |
| Piyasaya sürüldü | Cuma, 23 Ekim 2020 |
| Durum | Üretimden kalktı |
| Fiyatlar | €760 |
Tasarım
| Yükseklik | 158.5 mm (6.24 inç) |
| Genişlik | 72.8 mm (2.87 inç) |
| Kalınlık | 8 mm (0.31 inç) |
| Ağırlık | 181 g (6.38 oz) |
| Kasa malzemeleri | Arka: Cam Çerçeve: Alüminyum Ön: Cam |
| Renkler | Gri |
Ekran
| Ekran türü | AMOLED |
| Ekran boyutu | 6.56 inç |
| Çözünürlük | 1080 × 2376 piksel |
| Yenileme hızı | 90 Hz |
| Piksel yoğunluğu | 398 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 90.6% |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | Kapasitif dokunmatik ekran HDR10+ Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | Qualcomm Snapdragon 765G |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 7 nm |
| CPU frekansı | 2.4 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | Cortex-A76 Cortex-A55 Qualcomm Kryo 475 |
| Bellek tipi | LPDDR4X |
| GPU | Qualcomm Adreno 620 |
| RAM | 8GB |
| Depolama | 256GB |
| Depolama tipi | UFS 2.1 |
| Varyantlar | 256GB 8GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 10 (Quince Tart) |
| Kullanıcı arayüzü | Funtouch 10.0 |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Dörtlü kamera | 48 MP, ƒ/1.6 ( Geniş açı ) gimbal OIS 8 MP, ƒ/3.4, 135 mm ( Periskop telefoto ), x5 Optik zoom, 1/4.0" Sensör boyutu Optik görüntü sabitleme (OIS) 13 MP, ƒ/2.5, 50 mm ( Telefoto ), 0.8 μm, x2 Optik zoom, 1/2.8" Sensör boyutu 8 MP, ƒ/2.2, 16 mm, 120° ( Ultra geniş açı ), 1.12 μm, 1/4.0" Sensör boyutu |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Çift LED çift tonlu flaş |
| Özellikler | Lazer otomatik odaklama Sürekli çekim modu Dijital zoom Pozlama telafisi Yüz tanıma Coğrafi etiketleme Yüksek Dinamik Aralık (HDR) ISO ayarları Panorama Odaklamak için dokunun Renk spektrum sensörü |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 2160p @ 30 fps 1080p @ 30 fps |
| Video özellikleri | Gyro-EIS |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 32 MP, ƒ/2.5, 26 mm ( Geniş açı ), 0.8 μm, 1/2.8" Sensör boyutu |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 1080p @ 30 fps |
Batarya
| Kapasite | 4315 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 33 W |
| Hızlı şarj desteği | Evet |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz CDMA: 800 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b18 (800), b19 (800), b20 (800), b26 (850), b28 (700), b32 (1500), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
| 5G bantları | 5G: n1 (2100), n3 (1800), n7 (2600), n8 (900), n28 (700), n38 (2600), n41 (2500), n77 (3700), n78 (3500 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 5 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band, Mobil Erişim Noktası, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Evet, v5.1 |
| USB portları | USB Type-C 2.0 USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | GPS, BDS, GALILEO, GLONASS |
| NFC desteği | Evet |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Hayır |
| Ses türü | 32-bit/192kHz Hi-Res ses |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula / Manyetometre Parmak izi sensörü Jiroskop Yakınlık sensörü |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Vivo X51 5G incelemeleri
Video incelemeleri
Vivo X51 5G görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Vivo X51 5G fiyatı nedir?
Vivo X51 5G fiyatı €760, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Vivo X51 5G çıkış tarihi nedir?
Vivo X51 5G, Cuma, 23 Ekim 2020 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Vivo X51 5G mağazalarda var mı?
Hayır, Vivo X51 5G üretimden kalktığı için resmi mağazalarda yok. Yine de satıcılarda bulabilirsiniz.
-
Vivo X51 5G ağırlığı nedir?
Vivo X51 5G yaklaşık 181 gram ağırlığındadır.
-
Vivo X51 5G ekran boyutu nedir?
Vivo X51 5G ekranı 6.56 inç ölçüsündedir.
-
Vivo X51 5G 5G ağlarını destekliyor mu?
Evet, Vivo X51 5G n1, n3, n7, n8, n28, n38, n41, n77, n78 bantlarında 5G ağ desteği sunuyor.
-
Vivo X51 5G kaç kameraya sahip?
Vivo X51 5G, arkada Dörtlü kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.