Ulefone Armor Mini 5
Ulefone Armor Mini 5 teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Ulefone |
| Model | Armor Mini 5 |
| Duyuruldu | Cuma, 01 Mayıs 2026 |
| Piyasaya sürüldü | Cuma, 01 Mayıs 2026 |
| Durum | Satışta |
| Fiyatlar | €90 |
Tasarım
| Yükseklik | 142 mm (5.59 inç) |
| Genişlik | 62 mm (2.44 inç) |
| Kalınlık | 16.5 mm (0.65 inç) |
| Ağırlık | 170 g (6.00 oz) |
| Renkler | Siyah |
| Dayanıklılık | Düşme direnci (2 m’ye kadar) Toz ve suya dayanıklı (yüksek basınçlı su püskürtmelerine dayanır; 30 dakika boyunca 2 m derinliğe kadar daldırılabilir) |
| Dayanıklılık sertifikaları | IP68, IP69K |
Ekran
| Ekran türü | TFT LCD |
| Ekran boyutu | 2.8 inç |
| Çözünürlük | 240 × 320 piksel |
| En-boy oranı | 4:3 |
| Piksel yoğunluğu | 143 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 27.6% |
| Ekran koruması | MIL-STD-810H uyumlu |
Donanım
| RAM | 1GB |
| Depolama | 8GB |
| Varyantlar | 8GB 1GB RAM |
| Harici depolama | Evet |
| Kart yuvaları | microSDHC |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 11 (Red Velvet Cake) |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 0.3 MP |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | LED flaş |
| Video desteği | Evet |
Batarya
| Kapasite | 2500 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 5 W |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| Veri hızı | LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b12 (700), b17 (700), b20 (800), b28 (700), b38 (2600), b41 (2500), b66 (1700 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Hayır |
| Bluetooth | Evet, v2.1 |
| USB portları | USB Type-C |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Hayır |
| NFC desteği | Hayır |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Evet |
| FM radyo | Evet |
Özellikler
| Özel özellikler | LED el feneri MP3/MP4 oynatıcı |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Ulefone Armor Mini 5 görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Ulefone Armor Mini 5 fiyatı nedir?
Ulefone Armor Mini 5 fiyatı €90, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Ulefone Armor Mini 5 çıkış tarihi nedir?
Ulefone Armor Mini 5, Cuma, 01 Mayıs 2026 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Ulefone Armor Mini 5 mağazalarda var mı?
Evet, Ulefone Armor Mini 5 hâlâ üretimde olduğu için mağazalarda satılıyor.
-
Ulefone Armor Mini 5 ağırlığı nedir?
Ulefone Armor Mini 5 yaklaşık 170 gram ağırlığındadır.
-
Ulefone Armor Mini 5 ekran boyutu nedir?
Ulefone Armor Mini 5 ekranı 2.8 inç ölçüsündedir.
-
Ulefone Armor Mini 5 5G ağlarını destekliyor mu?
Hayır, Ulefone Armor Mini 5 5G ağlarını desteklemiyor.
-
Ulefone Armor Mini 5 kaç kameraya sahip?
Ulefone Armor Mini 5, arkada Tek kamera bulunuyor ve önde kamera bulunmuyor.