Oppo Find X9s Pro
Oppo Find X9s Pro teknik özellikleri
Genel
| Marka adı | Oppo |
| Model | Find X9s Pro |
| Model takma adı | PME110 (Global) |
| Duyuruldu | Salı, 21 Nisan 2026 |
| Piyasaya sürüldü | Salı, 21 Nisan 2026 |
| Durum | Satışta |
| Fiyatlar | €750 |
Tasarım
| Yükseklik | 150.5 mm (5.93 inç) |
| Genişlik | 71.7 mm (2.82 inç) |
| Kalınlık | 8.4 mm (0.33 inç) |
| Ağırlık | 198 g (6.98 oz) |
| Renkler | Yeşil, Turuncu, Titanyum, Beyaz |
| Dayanıklılık | Toza ve suya dayanıklı (yüksek basınçlı su jetlerine dayanır; 1,5 m'ye kadar 30 dakika boyunca suya daldırılabilir) |
| Dayanıklılık sertifikaları | IP68, IP69 |
Ekran
| Ekran türü | LTPO AMOLED |
| Ekran boyutu | 6.32 inç |
| Çözünürlük | 1216 × 2640 piksel |
| Yenileme hızı | 144 Hz |
| En-boy oranı | 19.5:9 |
| Piksel yoğunluğu | 460 ppi |
| Ekran / gövde oranı | ≈ 90.7% |
| Maksimum parlaklık | 1800 cd/m² |
| Dokunmatik ekran | Evet |
| Çerçevesiz ekran | Evet |
| Ekran özellikleri | 1 milyar renk 3840Hz PWM Dimming Kapasitif dokunmatik ekran Dolby Vision HDR Vivid Çoklu dokunmatik ekran |
Donanım
| Yonga seti | MediaTek Dimensity 9500 |
| CPU çekirdekleri | 8 |
| CPU üretim teknolojisi | 3 nm |
| CPU frekansı | 4.21 GHz |
| CPU mimarisi | 64-bit |
| Mikromimari | 1x 4.21 GHz – C1-Ultra 3x 3.5 GHz – C1-Premium 4x 2.7 GHz – C1-Pro |
| Bellek tipi | LPDDR5X |
| GPU | ARM Mali-G1 Ultra MC12 (12 çekirdek) |
| RAM | 12GB, 16GB |
| Depolama | 256GB, 512GB, 1TB |
| Depolama tipi | UFS 4.1 |
| Varyantlar | 256GB 12GB RAM 512GB 12GB RAM 512GB 16GB RAM 1TB 16GB RAM |
| Harici depolama | Hayır |
Yazılım
| İşletim sistemi | Android 16 (Baklava) |
| Kullanıcı arayüzü | ColorOS 16 |
Ana kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Üçlü kamera | 200 MP, ƒ/1.6, 23 mm ( Geniş açı ), 0.56 μm, 1/1.4" Sensör boyutu Optik görüntü sabitleme (OIS) PDAF 200 MP, ƒ/2.6, 65 mm ( Periskop telefoto ), x2.8 Optik zoom, 1/1.56" Sensör boyutu Optik görüntü sabitleme (bölgeye göre değişir) PDAF 50 MP, ƒ/2.0, 15 mm, 120° ( Ultra geniş açı ) PDAF |
| Flaş desteği | Evet |
| Flaş türü | Çok odaklı LED flaş |
| Özellikler | Renk spektrum sensörü Hasselblad Renk Kalibrasyonu Hasselblad Ultra HD Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Otomatik odaklama (AF) Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 4320p @ 30 fps 2160p @ 30/60/120 fps 1080p @ 30/60/120/240 fps |
| Video özellikleri | 3D LUT, Dolby Vision HDR, Gyro-EIS, Optik görüntü sabitleme (OIS) |
Ön kamera
| Kamera yetenekleri | Evet |
| Tek kamera | 32 MP, ƒ/2.4, 21 mm ( Geniş açı ) |
| Özellikler | Yüksek Dinamik Aralık (HDR) Panorama |
| Video desteği | Evet |
| Video çözünürlüğü | 2160p @ 30/60 fps 1080p @ 30/60 fps |
| Video özellikleri | Gyro-EIS |
Batarya
| Tür | Si/C Li-Ion |
| Kapasite | 7025 mAh |
| Kablolu şarj hızı | 80 W |
| Kablosuz şarj desteği | Evet |
| Kablosuz şarj hızı | 50 W |
Ağ
| SIM kart sayısı | Çift SIM (Nano-SIM + Nano-SIM) |
| VoLTE desteği | Evet |
| Veri hızı | 5G, LTE, HSPA |
| 2G bantları | GSM: 850 / 900 / 1800 / 1900 MHz |
| 3G bantları | HSPA: 850 / 900 / 1700 / 1900 / 2100 / 1800 MHz |
| 4G bantları | LTE: b1 (2100), b2 (1900), b3 (1800), b4 (1700), b5 (850), b7 (2600), b8 (900), b18 (800), b19 (800), b25 (1900), b26 (850), b28 (700), b34 (2000), b38 (2600), b39 (1900), b40 (2300), b41 (2500), b42 (3500), b43 (3700), b48 (3800), b66 (1700 MHz) |
| 5G bantları | 5G: n1 (2100), n2 (1900), n3 (1800), n5 (850), n7 (2600), n8 (900), n18 (850), n25 (1900), n26 (850), n28 (700), n34 (2100), n38 (2600), n39 (1900), n40 (2300), n41 (2500), n48 (3500), n66 (2100), n77 (3700), n78 (3500), n79 (4700 MHz) |
Bağlantılar
| Wi-Fi desteği | Evet ( Wi-Fi 7 ) |
| Wi-Fi standartları | 802.11/a/b/g/n/ac/ax/be |
| Wi-Fi özellikleri | Dual-band, Wi-Fi Direct |
| Bluetooth | Evet, v6.1 |
| USB portları | USB Type-C USB On-The-Go |
| USB özellikleri | USB ile şarj, USB Yığın Depolama Aygıtı (UMS) |
| GPS desteği | Evet |
| GPS özellikleri | BDS (B1I & B1C & B2a & B2b), GALILEO (E1 & E5a & E5b), GLONASS, GPS (L1 & L5), NavIC (L5), QZSS (L1 & L5) |
| NFC desteği | Evet |
Multimedya
| Hoparlör | Evet |
| Kulaklık girişi | Hayır |
| Ses türü | Stereo hoparlörler |
| FM radyo | Hayır |
Özellikler
| Sensörler | İvmeölçer Pusula Jiroskop Yakınlık sensörü Ekran altı ultrasonik parmak izi sensörü |
| Özel özellikler | Programlanabilir güç kaynağı (PPS) Evrensel Hızlı Şarj Spesifikasyonu (UFCS) USB Power Delivery |
Yasal uyarı: Bu sayfadaki bilgilerin %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.
Oppo Find X9s Pro görselleri
Sıkça sorulan sorular
-
Oppo Find X9s Pro fiyatı nedir?
Oppo Find X9s Pro fiyatı €750, ilerleyen günlerde değişiklik gösterebilir.
-
Oppo Find X9s Pro çıkış tarihi nedir?
Oppo Find X9s Pro, Salı, 21 Nisan 2026 tarihinde resmi olarak piyasaya çıktı.
-
Oppo Find X9s Pro mağazalarda var mı?
Evet, Oppo Find X9s Pro hâlâ üretimde olduğu için mağazalarda satılıyor.
-
Oppo Find X9s Pro ağırlığı nedir?
Oppo Find X9s Pro yaklaşık 198 gram ağırlığındadır.
-
Oppo Find X9s Pro ekran boyutu nedir?
Oppo Find X9s Pro ekranı 6.32 inç ölçüsündedir.
-
Oppo Find X9s Pro 5G ağlarını destekliyor mu?
Evet, Oppo Find X9s Pro n1, n2, n3, n5, n7, n8, n18, n25, n26, n28, n34, n38, n39, n40, n41, n48, n66, n77, n78, n79 bantlarında 5G ağ desteği sunuyor.
-
Oppo Find X9s Pro kaç kameraya sahip?
Oppo Find X9s Pro, arkada Üçlü kamera ve önde Tek kamera bulunuyor.